İşe Yarar Cihazlar / Aletler-1 Uzay Yürüyüş Bisikleti

 

Günlük yaşamımızı,  gerçekten kolaylaştıran aletlere -cihazlara  bayılıyorum. Abartılı olanlarla işim yok. Benim avantajına tanık olduğum veya kullandıklarımı size de önermek isterim:

 

Uzay Yürüyüş bisikleti diye adlandırılmış pedal çevirirken kolları  ileri geri hareket ettiren bir aleti yaklaşık bir ay önce satın aldım. TV de görmüşsünüzdür, tahminen de kullanıyorsunuzdur. 

 

Kullanmayanlar varsa bir an önce alarak, TV karşısına yani evlerinin baş köşeşine  koymalarını  hararetle, tüm dostça duygularımla :),  tavsiye ederim.  Ben haftada 3-4 gün 40’ar dakika  üzerine tüneyip pedal çevirmeye  çalışıyorum.  Bu bir  aylık çile sonucunda,  bu yıl oluşmaya başlayan selülitlerimin ortadan kaybolduğunu  söyleyebilirim. Yaşasın L

 

Kilo vermeme bir faydası olmadı ama sanki biraz derledi topladı.

 

İyi mi?  

 

Neresi iyi? İşe yaramasaydı, tut at, iki gün kız, verdiğin paraya yan, sonra unut gitsin değil mi?. Ama lanet olsun ki yaradı.

 

40 dakika  TV karşısında otururken hemen geçer değil mi? Hele yemek yerken 40 dakikanın lafımı olur ? Ama o aletin üzerindeyken karşınızda TV da olsa  5 dakika geçmek bilmiyor hele 40 dakika, of off.

 

Öte yandan spor yapmayı  ertelemekte kullandığınız,  yok  sabah erken kalkayım, yok giyinip dışarı çıkayım, yanıma kimi bulayım, yo hayır yağmur yağıyor bu işi yarına bırakayım  gibi bahanelerinizin tümünü elinizden alıyor.

 

O  daima evde kolları açık, boş pedallarıyla her  bahaneden uzak sizi bekliyor.

 

İçinizden, hem  maymun iştahınızla alay etmek için tetikte bekleyen ev halkına, hem selülitlerinize, hem bu aleti bu eve getirdiğiniz güne lanetler okurken, yo yo bu da ne ki  gülümseyişi ile bir koşu spor kıyafetlerinizle üstüne çıkıyorsunuz. Bu  arada ellerinde içecekleri, önlerinde yiyecekleriyle TV seyreden  ve size sırıtarak bakan ev halkından intikamınızı 4o dakika kayış sesiyle kafalarını şişirerek alıyorsunuz.  (Adalet bir şekilde var.)

  

(Kayışın ömrünü merak eden Güç)

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !